نتایج جستجو برای عبارت :

واگذاری تصمیم سهمیه‌بندی بنزین به سران قوا

صبح امروز در ابتدای درس خارج فقه: در این یکی دو روز حوادثی بدنبال مصوبه سران قوا در برخی شهرها اتفاق افتاد و متأسفانه مشکلاتی هم درست شد، تعدادی جان باختند و مراکزی تخریب شد/ چند نکته را باید توجه داشت؛ اولاً وقتی یک چیزی مصوبه سران کشور هست، آدم باید با چشم خوشبینی به آن نگاه کند. بنده البته به آقایان هم گفتم نظرات کارشناسها مختلف است و من هم صاحبنظر نیستم در این قضایا؛ لکن اگر سران سه قوه با پشتوانه کارشناسی تصمیم بگیرند من حمایت میکنم.
با توجه به اتفاقات اخیر و تجربه موفق تصویب طرح افزایش قیمت بنزین همراه با سهمیه بندی آن در جلسه سران قوا یک پیشنهاد برای تغییر قانون اساسی داشتم که به استحضار می رساند:

1- ساختار فعلی مجلس شورای اسلامی ملغی اعلام شده و در ساختار جدید فقط یک نماینده که عنوان ریاست قوه مقننه را خواهد داشت انتخاب شود و به عنوان نماینده قوه مقننه در جلسات مجلس شورای اسلامی سران قوا شرکت کند.
2- نهاد جدیدی با نام مجلس شورای اسلامی سران قوا تشکیل شود و اعضای آن را ت
مبحث سوم: نقش روابط دیپلماتیک در سیاست داخلی و خارجی کشورهادستگاه دیپلماسی هر کشور متشکل از دوبخش است :الف : کارگردانان وسیاست خارجی (سران کشورها )ب : مأموران دیپلماتیک (مجرییا دیپلمات)تفاوت کارگردانان سیاست خارجی با مأموران دیپلماتیک :1- کارگردانان سران تصمیم گیری هستند دیپلمات ها اجرا کنندگان هستند.2- کارگردانان ازلحاظ دیپلماتیک دارای جایگاه بالاتری هستند3-…
ادامه مطلب
حکومت سازان کتابی سیاسی می باشد
که توســــط سرگئی نیلوس نگاشته شده
است.
موضوع فرعی کتاب پروتکل سران یهود است.
که داری 24 پروتکل می باشد.
لذا نویسنده ی کتاب حکومت و شیوه ی حکومت
را از منظر سران یهود تبیین می کند.
کتابی فوق العاده عمیق و ژرف می باشد
که شیوه ی حکومت غیر انسانی را ترویج می کند
و ارزش خواندن دارد برای شناختن بعضی مسائل
لذا توصیه موکد برای عزیزان گرامی دارم که این کتاب
را حتما تهیه نموده و مطالعه نمایند.
ادامه مطلب
به نام خدای شنهای طبس

مزاح روحانی و لاریجانی با رئیسی بر سر شام: از هیئت‌های اطراف گرفته بودید؟
https://fararu.com/fa/news/410848

دم آقای ‎رئیسی گرم که با چلو قیمه از رؤسای قوا پذیرایی کرد + تصویر حجت الاسلام سعید لواسانی با انتشار پستی نسبت به پذیرایی ساده رییس قوه قضاییه از سران قوا واکنش نشان داد.
به گزارش خبرنگار حوزه سیاسیون گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، در پی حواشی چند روز پیش دیدار سران قوا در دفتر حجت الا
حکومت سازان کتابی سیاسی می باشد
که توســــط سرگئی نیلوس نگاشته شده
است.
موضوع فرعی کتاب پروتکل سران یهود است.
که داری 24 پروتکل می باشد.
لذا نویسنده ی کتاب حکومت و شیوه ی حکومت
را از منظر سران یهود تبیین می کند.
کتابی فوق العاده عمیق و ژرف می باشد
که شیوه ی حکومت غیر انسانی را ترویج می کند
و ارزش خواندن دارد برای شناختن بعضی مسائل
لذا توصیه موکد برای عزیزان گرامی دارم که این کتاب
را حتما تهیه نموده و مطالعه نمایند.
ادامه مطلب
محمود علیزاده معاون سازمان عمور مالیاتی اظهار داشت: بر اساس مصوبه سوم اردیبهشت سال جاری شورای عالی هماهنگی سران قوا موعد مقرر در قانون مالیات‌های مستقیم و مالیات بر ارزش افزوده نسبت به تسلیم اظهارنامه های مالیاتی و رسیدگی های مالیاتی که مهلت انقضای آن ۹۹.۲.۱ لغایت ۹۹.۴.۳۱ بوده به مدت دو ماه و در حداکثر تا پایان ۳۱ شهریور تمدید می شود و تمامی احکام مرتبط در این تمدید مترتب است.
معاون فنی و حقوقی سازمان امور مالیاتی در مورد تکالیف این دوره نی
نامه به سران

روسای محترم قوای مجریه، مقننه و قضائیه کشور
با سلام و احترام،
نیک مستحضرید که امروز کشور در شرایط جنگ اقتصادی تمام عیار دشمن قرار دارد و فرض گذرا و موقتی بودن این دشمنی و عداوت با آنچه شواهد و قرائن مختلف حقوقی، سیاسی و اقتصادی نشان می‌دهد، فرضی نادرست است. لذا مدیریت اقتصادی کشور در این شرایط نیازمند اتخاذ تصمیمات درست، آینده نگر، دقیق و کارشناسی است و هرگونه فرصت سوزی و تعلل در این امر، تبعات سنگینی برای کشور خواهد داشت. متا
قلب عاشق محفل آیینه‌هاستنی سرای انتقام و کینه‌هاست
کودکان کینه‌ای را بنگریدغرب و شرق هر سوی عالم منترید
در دهان دوزخ و فکر بهشت؟بِدرود طوفان هر آنکه باد کشت
بی هنر هر کس به راه زور رفتکور و کر خود پای خود در گور رفت
بشنوم آغاز یک پایان سختنور بینم بعد از این توفان سخت
مردم دل در پناه عشق بادسرسلامت هر که راه عشق باد
از درون دل تمدن‌های ناببر شود، نی از سران منگ خواب
این سران با آن سران همدست کینهر دو سر از یک تن و از یک زمین
لیک این هر دو در ت
بنده به آقایان گفتم چون نظرات کارشناس‌ها هم در این قضیه‌ی بنزین مختلف است، بعضی‌ها آن را لازم و واجب میدانند بعضی‌ها مضر میدانند من هم که صاحبنظر نیستم بنابراین اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند من حمایت میکنم.

من این را گفتم، حمایت هم میکنم. سران قوایند، نشستند با پشتوانه‌ی کارشناسی یک تصمیمی برای کشور گرفتند، باید عمل بشود به آن تصمیم؛ (وقتی یک چیزی مصوبه‌ی سران کشور هست، آدم باید با چشم خوش‌بینی به او نگاه کند)

یقیناً بعضی از مردم از ا
رفتارهای عزتمندانه مقام معظم رهبری از کجا ناشی میشود؟
ایشان طبق منطق قرآنی باور دارند که عزت از آن خدا و رسول و مومنان است نه از سران دولت‌های کفر و استکبار آمریکا و اروپا. بر این اساس خود را در مقابل سران کفر کوچک نمی کنند بلکه با عزت نفس تمام رفتار می کنند.
یَقُولُونَ
لَئِنْ رَجَعْنَا إِلَى الْمَدِینَةِ لَیُخْرِجَنَّ الْأَعَزُّ مِنْهَا
الْأَذَلَّ ۚ وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِینَ
وَلَٰکِنَّ الْمُنَافِقِینَ ل
رفتارهای عزتمندانه مقام معظم رهبری از کجا ناشی میشود؟
ایشان طبق منطق قرآنی باور دارند که عزت از آن خدا و رسول و مومنان است نه از سران دولت‌های کفر و استکبار آمریکا و اروپا. بر این اساس خود را در مقابل سران کفر کوچک نمی کنند بلکه با عزت نفس تمام رفتار می کنند.
یَقُولُونَ
لَئِنْ رَجَعْنَا إِلَى الْمَدِینَةِ لَیُخْرِجَنَّ الْأَعَزُّ مِنْهَا
الْأَذَلَّ ۚ وَلِلَّهِ الْعِزَّةُ وَلِرَسُولِهِ وَلِلْمُؤْمِنِینَ
وَلَٰکِنَّ الْمُنَافِقِینَ ل
بسم الله الرحمن الرحیم

کیهان در ویژه های خود نوشت:
مجمع روحانیون در آستانه روز قدس، ضمن صدور بیانیه‌ای، این روز را میراث امام خمینی (ره) دانسته بود. اما خاتمی و موسوی خوئینی‌ها و برخی افراد مشابه آنها که نقشی فعال در مهندسی فتنه و آشوب ۱۰ سال قبل داشتند، مانند سال‌های اخیر باز هم در این راهپیمایی ضد صهیونیستی حاضر نشدند.
گفتنی است آشوبگران تحریک شده از سوی سران فتنه سبز، در روز قدس سال ۸۹ اقدام به راهپیمایی جداگانه کرده و شعار «نه غزه نه ل
اول اینکه،شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا فقط سه نفر نیستند و تعداد آنها 17 نفر است!
10 نفر از دولت،4 نفر از مجلس،3 نفر از قوه قضاییه
دوم اینکه،رهبری،دیکتاتور نیست،یعنی نظر دیگران برایشان مهم است،خودشان گفتند نظر کارشناسی خاصی (درباره نحوه سهمیه بندی و حدود قیمت بنزین) ندارند و نظرات کارشناسان، مختلف و متفاوت است،پس رهبری در مسائل تخصصی به کارشناس رجوع میکنند.
سوم اینکه،رهبری میدانند مردم ناراضی و ناراحت اند،که این ناراحتی اولا به دلیل گران
بیاییم مختصرا مرور کنیم:
صبح از خواب بیدار می شویم و روبرویمان این خبر را می بینیم؛ بنزین 3هزار تومانی! به همین راحتی بنزین سه برابر شده! کی؟ همین چند ساعت پیش! چطور؟ سران قوا تصمیم گرفته اند! چرا؟ کسی جواب نمی دهد.
کمی بعد با بارانی از تیترهای غیررسمی دیگر مواجه می شویم که می گویند قرار است همه چیز به تبع گرانی بنزین گران شود؛ طبیعی هم هست، وقتی قیمت حمل و نقل بالا برود قطعا قیمت کالاها هم بالا خواهد رفت و این یعنی تورم!
مقصر کیست؟ شورای سران ق
همه چیز به طرز ناامید کننده‌ای یکسانه. دانشجو نمیدونه چی میخواد و مطالبه‌اش چیه فقط توی یه جو احساسی قرار میگیره و شعار مرگ بر این و اون میده. آخه رئیس دانشگاه بنده خدا چجوری می‌تونه استعفای سران قوا رو واسه تو برآورده کنه. راستشو بخواین بعضی وقتا فک میکنم نکنه حقمونه این همه ظلم. از بس خودمون احمق و بی‌مصرفیم. غم منو گرفته از این جو غیر منطقی حاکم بر تمام انسان‌های دانشگاهم.
پیشتر مقاله ای در بارۀ عمان در آخرالزّمان در کانال گذاشتیم و به نکات مهمی در آن جا اشاره کردیم، ولی چند روز قبل آن را برای ویرایش برداشتیم تا مباحث درگیری در تنگه هرکز را طبق پیشبینی روایات اسلامی بر آن بیفزاییم. 
چنان که می دانید، سلطان قابوس پس از خرشیدگرفتگی 5 دی 1398، در عصر جمعه 20 دی 1398 درگذشت، و در مبحث «آثار و پیامدهای خُرشیدگرفتگی در صورت فلکی قوس» از «درگذشت مردی بزرگ‌جایگاه» خبر داده شده بود، که ممکن است همین شخص و حتی پادشاهی بزرگتر
رهبر معظم انقلاب صبح امروز در درس خارج فقه با اشاره به طرح مدیریت مصرف سوخت فرمودند در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسی نیز متفاوت است اما گفته بودم اگر سران سه قوه تصمیم بگیرند از آن حمایت می‌کنم.
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای فرمودند سران قوا به پشتوانه کارشناسی یک تصمیمی گرفتند و طبعاً باید اجرا شود یقینا برخی مردم از این تصمیم نگران و ناراحت می شوند یا به ضرر آنهاست اما تخریب و آتش زدن کار مردم نیست کار اشرار است ضد انقلاب و دشمنان ایران
هم ثروتمند بود و هم جایگاه اجتماعی ویژه ای داشت خواستگارهای زیادی هم داشت یکی از یکی ثرتمندتر.  سران قبائل و طوایف یکی یکی می آمدند و دست از پا دراز تر برمیگشتند. و چه هزینه ها و عمرهایی که هدر دادند در راه به دست آوردن او. 
اما او جوانی را انتخاب کرد که هیچ کس انتظارش را نداشت
حضرت خدیجه هرچند ثرتمند و دارای جایگاه اجتماعی خاصی بود اما معیارهایش مادی نبودند و بالاخره محرم حریم نبوت شد و به همسری رسول خدا (ص) در آمد. 
سگی بدتر زسگ ها زرد امریکا
  به سانش همرهی هم درد امریکا
تویی ای بی صفت بی محتوایی
      کرروبی مکر از دل سرد امریکا
همی در فتنه ها هم می گدازی
     علمداری به خون از گرد امریکا
همی دیروز آتش بر خیمه بودید(همه سران فتنه که برای دشمن نا حق مقابل سیدالشهدا(ع)ایستادند)
   همی قاسم بخون از طرد امریکا

سگی بدتر زسگ ها زرد امریکا
           به سانش همرهی هم درد امریکا
تویی ای بی صفت بی محتوایی
          کرروبی مکر از دل سرد امریکا
همی در فتنه ها هم می گدازی
          علمداری به خون از گرد امریکا
همی دیروز آتش بر خیمه بودید(همه سران فتنه که برای دشمن نا حق مقابل سیدالشهدا(ع)ایستادند)
         همی قاسم بخون از طرد امریکا

من از امروز عصر به خدا قول میدهم تا جایی که ممکن است و می توانم نماز هایم را اول وقت بخوانم و همیشه این جمله در ذهنم باشه که خدا داره امتحان میکنه ببینه اون کار یا ...را ول میکنم برم طرف خدا برم وقتی که صدام زد و به قول شهید رجایی:
وقتی یکی از سران کشور میخواد بامن صحبت کنه من باید زود از بین خبرنگاران برم پیشش
چه بسه به این که اون طرف خدا باشه ....
 من هم چله میگیرم پای عهدم میمونم از امرو تا 25 مهر

سر صحبتم با اون مسؤلیه که حتی اگه بنزین بشه لیتری صدهزارتومنم باز با اون حقوق 300/400 میلیونیش در هرماه براش چیز خاصی نیس چون با پولی که هرماه به حسابش واریز میشه براش فرقی نمیکنه بنزین هزارتومن باش یا صدهزارتومن!
واقع سران یک کشور که ب قول خودشون الان چرخاننده یک کشور هسن این درک و فهم رو ندارن که بعد از اینهمه بدبختی و فشاری که روی مردم هست نباید فشار بیشتری تحمیل شه!
و بدتر از اون قطعی اینترنتی که همه بهش نیاز دارن...
یک قناری به نام آزادی
در قفس نغمه خوان شده بود
او برای بذر های قفس
مثل یک باغبان شده بود
یک کلاهک برای راحتی اش
بر سرش سایه بان شده بود
او برای گذشتن اوقات
با غمش هم آشیان شده بود
آن قناری در اوج تنهایی
همنشین سران شده بود
او برای شکستن حصرش
با خدایش هم زبان شده بود
چونکه حصر را بشکست او
داغدار بلبلان شده بود
بعد از آزادی اش قناری ما
در پی آب و دان شده بود
آن قناری درون دنیایش
مثل آوارگان شده بود
حال دیگر قناری ما
همره خستگان شده بود
آن قناری برا
فقط با #ولایت_مداری آرام شوید
عموم مردم و بخشی از بدنه حزب الله از بیانات رهبری در حمایت از تصمیم سران قوا در مسئله #گرانی_بنزین قانع نشده و هیچ تبیین و تحلیلی را هم قبول ندارند. سال 60 وقتی آیت الله خامنه ای به عنوان رئیس جمهور انتخاب شدند قصد داشتند آیت الله مهدوی کنی یا فرد دیگری را برای نخست وزیری معرفی کنند
ادامه مطلب
من از امروز عصر به خدا قول میدهم تا جایی که ممکن است و می توانم نماز هایم را اول وقت بخوانم و همیشه این جمله در ذهنم باشه که خدا داره امتحان میکنه ببینه اون کار یا ...را ول میکنم برم طرف خدا برم وقتی که صدام زد و به قول شهید رجایی:
وقتی یکی از سران کشور میخواد بامن صحبت کنه من باید زود از بین خبرنگاران برم پیشش
چه بسه به این که اون طرف خدا باشه ....
 من هم چله میگیرم پای عهدم میمونم از امرو تا 25 مهر
عهد نامه شماره یک : نماز اول وقت
⚠️ «کم کم خواهند گفت روی #حجاب تاکید نکنید!» گزیده‌ای از بیانات رهبر انقلاب در دیدار صبح امروز: آمریکایی‌ها فعلا می گویند در منطقه فعال نباشید، به جبهه مقاومت کمک نکنید، توان دفاعی خود را متوقف کنید. بعدا هم خواهند گفت از قوانین دینی دست بردارید و بر موضوع حجاب نیز تأکید نکنید! خواسته‌های آمریکا هیچگاه تمامی ندارد. نمیشود برای رفع مشکلات کشور به انتظار خارجی‌ها ماند؛ یک مدتی منتظر بمانیم به خاطر برجام، یک مدت منتظر بمانیم که آیا رئیس‌
آسوده دلان را غم شوریده سران نیست
این طایفه را غصه رنج دگران نیست راز دل ما پیش کسی باز مگویید
هر بی بصری با خبر از بی خبران نیست غافل منشینید ز تیمار دل ریش این شیوه پسندیده صاحبنظران نیست ای همسفران باری اگر هست ببندید
این خانه اقامتگه ما رهگذران نیست ما خسته دلان، از بر احباب چو رفتیم چشمی زپی قافله ما، نگران نیست ای بیثمران سرو شما سبز بمانید مقبول ، بجز سرکشی بی هنران نیست در بزم هنر ، اهل سیاست چه نشینند میخانه دگر جایگه، فتنه گران ن
انتخابات مجلس شورای اسلامی در تاریخ 2 اسفند ماه 1398 در ایران برگزار گردید.
جستاری در نتایج انتخابات خصوصاً در مناطقی با بافت قومی- عشیره ای و با حساسیتهای مذهبی، تحلیلی از افکار عمومی جامعه در مورد افراد و همچنین نوعی مردم شناسی محسوب می گردد.
در حوزه انتخابیه سیستان شامل 5 شهر شمالی (هیرمند، هامون، نیمروز، زابل و زهک) محمد سرگزی دادستان سابق زابل که با بسیاری از سران طوایف وارد ائتلاف شده بود و رای خود با اهل سنت را قطعی کرده بود با 74 هزار رای
حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در درس خارج فقه:
قبل از اینکه بحث را شروع بکنیم، من عرض بکنم که در این یکی دو روز خب یک حوادثی به دنبال مصوبه‌ی سران کشور، سران قوا اتفاق افتاد؛ دیروز، دیشب، پریشب، در برخی از شهرهای کشور، و متأسفانه مشکلاتی هم درست شد، تعدادی جان باختند و مراکزی تخریب شد، از این کارها هم شد در این یکی دو روزه. چند نکته را باید توجه داشت.
اولاً وقتی یک چیزی مصوبه‌ی سران کشور هست، آدم باید با چشم خوشبینی به او نگاه کند، بنده در این قضیه
۲۶۸۲ - «شهرام همایون» سلطنت‌طلب مقیم آمریکا، با اذعان به ارتباط نزدیکان «ربع پهلوی» با سران رژیم سعودی، گفت: “پشت برگزاری کنسرت‌های اخیر خواننده‌های لس‌آنجلسی در عربستان (که با دستور و در تلویزیون ولیعهد سعودی برگزار شد) «شهریار آهی» از نزدیکان شاهزاده است ... عربستان سعودی، اپوزیسیون جمهوری‌اسلامی را خریده است...”منبع: www.tiny.cc/mzdr122
دانلود فایل اصلی

بعد از پایان لیگ‌های معتبر اروپایی و آغاز نقل و انتقالات خبرهای مبنی بر علاقه پاریس سن ژرمن به سنگربان جوان روسونری به گوش می‌رسید.
سران میلان پس از ارزیابی‌های خودت و با توجه به پیشنهاد پاریس، میلان این مبلغ را کم دانسته و پس از آن نه تنها قصد فروش سنگربان 20 ساله خود را ندارد بلکه قصد دارد تا قرارداد دوناروما را تمدید کند، همچنین دوناروما اعلام کرده است که در میلان خوشحال است و قصد ترک روسونری را ندارد.
رسول الله (صلی الله علیه و آله) :المُؤْمِنُ یَأْکُلُ بشَهْوَةِ أهْلِهِ ،والمُنَافِقُ یَأْکُلُ أهْلُهُ بِشَهْوَتِهِمومن به میل خانواده ی خود غذا میخورد، و منافق خانواده اش به میل او می خورند.
اگه جامعه رو هم یه خانواده بزرگ ببینیم...سران نظام حکم پدران جامعه رو دارند و طبق این روایت سزاواره اون جایی که منع شرعی و عقلیی در کار نیست، خواهش خودشون رو کنار گذاشته و با خواسته و میل جامعه همراهی نمایند که نتیجه این گذشت البته نیست مگر انسجام ودلگر
بسمه تعالی
از کوزه همان برون تراود که در اوست
از غرب باوران و کدخداچرستان بیش از این هم انتظاری نیست ؛بعد از توهین سران 3 رژیم خبیث انگلیس ،آلمان و فرانسه و صدور بیانیه و بیان خزعبلات بر ضد ایران اسلامی انتظار ملت سرافراز ایران اسلامی از جناب آقای روحانی واکنشی شایسته بود ولی جناب روحانی بجای واکنش شایسته و دادن پاسخ قاطع به یاوه گویی های سران این 3 رژیم در اقدامی منفعلانه تاکنون به دیدار با یکی از این 3 خبیث (ماکرون)تن داده.
 جای این سوال باق
بسم الله الرحمن الرحیم
(شهید مهدی باکری)
یکی از همرزمان شهید می گفت:
مهدی از کشتن نفرت داشت. هدف او پیروزی بر سران عراق بود نه مردمشان. همیشه می گفت:(هر وقت دیدید دشمن تسلیم شد دیگه شلیک نکنید.) دیدن کشته های عراقی ناراحتش می کرد و روی آنها پای نمیگذاشت. گاها پیش می آمد که
ادامه مطلب
بسم‌الله...
سلام!
+
دوری، دوری است. طول مدت و فاصله‌ش تسکین‌ش نمی‌دهد.
فرقی نمی‌کند آن کسی که دوست‌ش داری، رفته باشد جایی دور در شهرِ تو و یا جایی دور در این عالم. فرقی نمی‌کند قرار است چند وقت این دوری ادامه داشته باشد.
اوضاعِ آدمی‌زاد در این دوری پریشان می‌شود.
انگاری امنیتِ تو در کنار کسی است که عزیزِ توست.
حالا، یک کمی می‌فهمم چرا هم‌سران رزمنده‌ها طی سال‌های جنگ امنیت ظاهریِ شهر خودشان را رها می‌کردند و می‌رفتند دزفول و اندیمشک و
بنزینکمتر از یک ماه دیگر بنزین دو نرخی و مجددا سهمیه‌بندی خواهد شد. این تصمیم در شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا اتخاذ شده است.قیمت بنزین سهمیه‌ای افزایش چندانی نخواهد یافت و میزان آن احتمالا کمتر
از ۳۰ درصد خواهد بود. در عین حال قیمت دوم بنزین نیز فاصله زیادی با قیمت
اول ندارد.
ادامه مطلب
 قاسم ز جهان چو بست دیده
از چشم جهانیان خواب پریده

او در این جهان هیچ نیآسود
روشن بنمود این ره مه آلود

سردار بخفت به تیغ رعدی
آن تیغ که زد به جسم مهدی

آن تیغ  کبود محنت آلود
بنشست بر پیکر دو مقصود

لعنت به کبودی تو ای رعد
لعنت به یزید و عمر سعد

لعنت به سگان استخوان خوار
لعنت به سران ارتش جهان خوار

لالایی قشگی است حقوق انسان
تا خواب شویم جملگی بدین سان

خون خواهی تو در جغرافیایی عشق است
از صنعا، تهران ، تا بغداد و دمشق است
..............
ادام
۲۶۷۳ - در حالیکه در سال ۱۳۵۷ «سرانه پزشک در ایران» حدود ۰.۲۵ پزشک به ازای هر هزار نفر بود(۱) و خیلی از آن را هم پزشکان غیرایرانی تشکیل می‌دادند، اما به‌دلیل ارتقاع چشمگیر خدمات بهداشتی و درمانی در دوران جمهوری‌اسلامی، این شاخص در سال ۱۳۹۸ به حدود ۱.۶ پزشک به ازای هر هزار نفر رسیده است(۲).منبع: ۱-  www.mshrgh.ir/829965۲- www.tn.ai/2132729
دانلود فایل اصلی
هم ثروتمند بود و هم جایگاه اجتماعی ویژه ای داشت خواستگارهای زیادی هم داشت یکی از یکی ثرتمندتر.  سران قبائل و طوایف یکی یکی می آمدند و دست از پا دراز تر برمیگشتند. و چه هزینه ها و عمرهایی که هدر دادند در راه به دست آوردن او. 
اما او جوانی را انتخاب کرد که هیچ کس انتظارش را نداشت
حضرت خدیجه هرچند ثرتمند و دارای جایگاه اجتماعی خاصی بود اما معیارهایش مادی نبودند و بالاخره محرم حریم نبوت شد و به همسری رسول خدا (ص) در آمد. 
 قاسم ز جهان چو بست دیده
از چشم جهانیان خواب پریده

او در این جهان هیچ نیآسود
روشن بنمود این ره مه آلود

سردار بخفت به تیغ رعدی
آن تیغ که زد به جسم مهدی

آن تیغ  کبود محنت آلود
بنشست بر پیکر دو مقصود

لعنت به کبودی تو ای رعد
لعنت به یزید و عمر سعد

لعنت به سگان استخوان خوار
لعنت به سران ارتش جهان خوار

لالایی قشگی است حقوق انسان
تا خواب شویم جملگی بدین سان

خون خواهی تو در جغرافیایی عشق است
از صنعا، تهران ، تا بغداد و دمشق است
..............
ادام

بالاترین امید مردم برای انتخاب یک نماینده، تاثیرگذاری در امور مرتبط با معیشت است. میلیون ها تومان برای تشکیل یک جلسه در مجلس و امتیازاتی که به نماینده می رسد، صرف می شود.
اگر قرار است یک امضای موازی از طرف چند نفر جایگزین مصوبات مجلس شود و نمایندگان نتوانند در مهمترین تصمیمات اقتصادی که زندگی ملت را زیر و رو می کند نظر موافق یا مخالف بدهند، خوب در مجلس را گل بگیرید تا لااقل بودجه ای هنگفت به نفع بیت المال صرفه جویی شود.
رییس مجلس، مسئول ادا
رهبر معظم انقلاب اسلامی با ابلاغ سند نهایی چشم انداز بیست ساله جمهوری اسلامی ایران به سران سه قوه و رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام، افق روشن ایران را در ۱۴۰۴ هجری شمسی ترسیم کردند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، براساس این سند راهبردی، ایران کشوری توسعه یافته با جایگاه اول اقتصادی، علمی و فناوری در سطح منطقه، باهویت اسلامی و انقلابی، الهام بخش در جهان اسلام و با تعامل سازنده و موثر در روابط بین الملل خواهد بود.
ادامه مطلب
گزارش توسط مهندس متین > بخش سیاسی سایت

رهبر معظم انقلاب صبح امروز در درس خارج فقه، نسبت به افزایش قیمت بنزین صحبت فرمودند.

به گزارش وب سایت مهندس متین ؛ حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، صبح امروز در درس خارج فقه خود با اشاره به تصمیم دولت برای مدیریت مصرف سوخت، گفتند: در این کار سررشته ندارم و نظرات کارشناسان نیز متفاوت است، اما گفته بودم اگر سران سه قوّه تصمیم بگیرند، حمایت خواهم کرد.
ادامه مطلب
سپاه
پاسداران  در 12 اردیبهشت 1361 خانه تیمی
فرقه رجوی در کامرانیه تهران را که چند نفر از سرکردگان اصلی و تعدادی اعضای دون
پایه این فرقه در آن مخفی شده بودند را منهدم کرد. از جمله سرکردگان این فرقه که
در این عملیات به هلاکت رسیدند عبارتند از نصرت رمضانی، محمد ضابطی، سوسن میرزایی
قاسم باقرزاده، حمید جلال زاده، پری یوسفی، زکیه محدث، احمد کلاهدوز، محمد تواناییان
فرد، فاطمه (تاجی) مهدوی کرمانی، اقدس تقوی، امیر هوشنگ آق بابا.

این نفرات در مقاطعی
ب
در مراسم سی امین سالگرد رحلت امام خمینی(ره):در این سی سال، تلاشها و شیطنتهای زیادی صورت گرفته برای اینکه یاد و نام امام کمرنگ شود و اصول امام، فکر امام و راه امام در اداره کلان جمهوری اسلامی ایران نادیده گرفته شود. لکن واقعیت این است که جاذبه امام نه فقط کاسته نشده بلکه حتی امتداد بیشتری هم پیدا کرده است.عامل نفوذ امام بزرگوار ما باعث میشود که امسال درحالیکه خبر خباثت آمریکا و خیانت بعضی سران عرب را میشنوید، مسئله قدس در بیش از 100کشور مطرح بش
۲۷۷۱ - «احمدعلی مسعود انصاری» از اعضای دربار پهلوی، با اذعان به ارتباط بسیاری از سران رژیم پهلوی با سرویس‌های جاسوسی غربی، گفت: “شهریار آهی (مشاور «ربع پهلوی») همیشه می‌گفت «من مأمور CIA هستم». به وی می‌گفتم «آهی! آن‌قدر نگو مأمور CIA هستی!»، متأسفانه اپوزیسیون که در خارج دیدم اکثرا اهمیتی به ایران نمی‌دهند و بیشتر دنبال منافع شخصی خودشان هستند.”لینک کوتاه منبع: www.tn.ai/1945247
دانلود فایل اصلی
زاهدان - ایرنا -جشن باشکوه چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و راهپیمایی یوم الله 22 بهمن با حضور گسترده و پرشور مردم شیعه و سنی در شهرستان خاش سیستان و بلوچستان برگزار شد.
http://www.irna.ir/sb/fa/News/83205170
به گزارش ایرنا اقشار مختلف مردم شیعه و سنی اعم از فارس و بلوچ و زن و مرد در آیین باشکوه راهپیمایی 22 بهمن خاش با سردادن ندای الله اکبر و مرگ بر آمریکا و مرگ بر رژیم صهیونیستی تنفر و انزجار خود را از سران استکبار ابراز داشتند.امامان جمعه شیعه و سنی، فرما
رییس جمهور ایران در پیام‌های جداگانه ای ضمن تبریک فرا رسیدن نوروز و آغاز سال ۱۳۹۹ هجری شمسی به سران کشورهای حوزه تمدن نوروز (افغانستان، تاجیکستان، پاکستان، آذربایجان، ترکمنستان، ارمنستان، ترکیه، قزاقستان، قرقیزستان، عراق و ازبکستان) گفت:مناسب است با تجمیع امکانات دارویی و درمانی، همدیگر را یاری کنیم تا با غلبه بر این ویروس مهاجم، جشن نوروز را به مراسم تأمین سلامت و برکت ملت‌های خود تبدیل کنیم.

پ.ن: سال جدید را بهتر دریابید. ماههاش ر
 1-  و من کتاب له (علیه السلام) >إلی أهل الکوفة عند مسیره من المدینة إلی البصرة<مِنْ عَبْدِ اللَّهِ عَلِیٍّ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ إِلَی أَهْلِ الْکُوفَةِ جَبْهَةِ الْأَنْصَارِ وَ سَنَامِ الْعَرَبِ أَمَّا بَعْدُ فَإِنِّی أُخْبِرُکُمْ عَنْ أَمْرِ عُثْمَانَ حَتَّی یَکُونَ سَمْعُهُ کَعِیَانِهِ إِنَّ النَّاسَ طَعَنُوا عَلَیْهِ فَکُنْتُ رَجُلًا مِنَ الْمُهَاجِرِینَ أُکْثِرُ اسْتِعْتَابَهُ وَ أُقِلُّ عِتَابَهُ وَ کَانَ طَلْحَةُ
۲۷۳۸ - روزگاری می‌گفتند اگر در مسکو باران ببارد، سران «حزب توده» در تهران، چتر بالای سر می‌گیرند! اکنون هم که ترامپ ایده احمقانه تزریق مواد ضدعفونی‌کننده برای مقابله با کرونا را مطرح کرده، بعید نیست برخی از عناصر ضدانقلاب برای اعلام وفاداری خود به دولت آمریکا، «وایتکس»و «آب ژاول» به خود تزریق کنند!بَس که برای این جماعت: هرچه آن خسرو کند شیرین بُود!
دانلود فایل اصلی
اخیرا تعدادی از سران باند خود خوانده ی به اصطلاح اصلاح طلب  درخواست همه پرسی در خصوص برجام 2 (FATF)  را مطرح نموده اند  در پاسخ به این آقایان به طور خلاصه می توان چنین گفت:
آقایان به اصطلاح اصلاح طلب شما در انتخابات سال 1396 با متوسل شدن به دروغِ دور کردن سایه ی جنگ و در انتخابات سال 1392 هم با دروغِ از بین بردن تحریمها در صورت مذاکره با کدخدا و ایجاد رفاه توانستید رای مردم را بربایید و پیروز انتخابات شوید و همانگونه که خود واقفید در حال حاضر بجای این
طبق گفته‌های یکی از منابع داخلی استودیوی ناتی‌داگ، به تازگی جلسه‌ای بین اعضای ارشد تیم بازاریابی Playstation و سران و کارگردان‌های استودیوی ناتی‌داگ تشکیل شده است. طبق گفته‌های این منبع که طی پستی بر روی انجمن Reddit به اشتراک گذاشته شده است، تاریخ عرضه‌ی نهایی بازی انحصاری و مورد انتظار The Last of Us Part 2 مشخص شد.
ادامه مطلب
امام علی علیه السّلام از هرگونه اقدام مسلّحانه در اختلافات داخلی پرهیز داشت، امّا از حقّ خویش بگونه های مختلفی دفاع می کرد.
رجـوع شـود بـه: امـام عـلی عـلیـه السـّلام و مـسـائل اعـتـقـادی ـ فصل دوّم ـ ش 6
مطالبه حق
 الف ـ مطالبه فدک از خلیفه اوّل
 حـال کـه حـضرت امیرالمؤ منین علی علیه السّلام ماءمور به سکوت است و اقدام مسلّحانه را جایز نمی داند، باید حقّ خود را مطالبه کند و از آن دفاع نماید تا منحرفان انکار نکنند،
ادامه مطلب

دنیا دیوونه خونه شده :)))

سران کشورها دعوا میکنن با هم ما میخندیم :)

دلم برای این مسافرای هواپیمای اوکراینی کباب شد.
برای اونا بیست و پنج هزار تا که هیچ
یه میلیون دلارم فایده نداره.

فکرشو بکن هواپیمای خواهر جوونت بیفته و خواهرت له و لورده بشه و تازه با عذاب هم بمیره.

من حاضرم هزاران میلیارد بار مرده باشم. ولی این روز رو نبینم.

یعنی خدا نصیب هیچ کس نکنه این نوع مرگ رو.

خیلی بد مردن.

اره اونهایی که الان توی بلوچستان اذیت میشن، قربانیان
قبور باستانی اجداد هفت برادر کلهر _ هفت طایفه اصیل کلهر [1_طایفه گیلانی کلهر 2_ طایفه حاجی زاده گان کلهر 3_ طایفه منصوری کلهر 4_ طایفه زینلخانی کلهر 5_ طایفه کاظم خانی کلهر 6_ طایفه قوچمی کلهر 7_ طایفه آجودانی کلهر ( روستای لرینی و کله جوبی اسلام آباد ) ] 
___________________________________________________________________________________________________________

تصویر محمود پاشا خان ایلخانی # سردار مظفر # ایلخان و حکمران مقتدر کرمانشاهان و ایل بزرگ کلهر 1217 هجری شمسی _ نوه حاج منوچهر خان بیگلربیگی
می‌رویم ای دل به سوی جنگهاخوش‌خوشان با رنگها آهنگها
می‌رویم ای دل که کارستان کنیمدر میان غلغل نیرنگها
می‌رویم آنجا که هر سو آتشستنیز ما هم شعله‌کش فرسنگها
مردمان هر سو به صورتهای زشتدستهاشان سوی ما پر سنگها
مذهبی و فلسفی و دانشیهر سه‌شان با دامنی پر انگها
هیچ کس در جبهه‌ی عشّاق نیستجز سران بیدل و دلتنگها
کارزاری خوش ز طوفانهای عشققلبهامان هر سویی آونگها
ای دل دیوانه زیبا نیست اینمجمع دیوانه‌ها و شنگها؟
حلمی از هفت آسمان بالا نشستبر
بررسی آیفون 11 پرو و آیفون 11 پرو مکس اپل
آیفون ۱۱ پرو و آیفون ۱۱ پرو مکس به‌لطف دوربین توانمند، پردازنده‌ی بی‌نظیر، شارژدهی فوق‌العاده و نمایشگر ارتقایافته‌شان، شایسته‌ی بدل شدن به نخستین عضو «پرو» در خانواده‌ی آیفون هستند.
سپتامبر یکی از جذاب‌ترین ماه‌های سال برای علاقه‌مندان دنیای فناوری به‌شمار می‌آید. مدیران اپل همه‌ساله برای پرده‌برداری از نسل جدید گوشی هوشمند محبوب خود ماه سپتامبر را برمی‌گزینند. کمتر از دو هفته‌ی پیش،
سهمیه‌بندی بنزین سهمیه‌بندی بنزین به تصویب شورای هماهنگی اقتصادی سران قوا رسید.قیمت بنزین سهمیه‌ای بدون تغییر و هر لیتر هزار تومان و
سهمیه هر خودرو ۶۰ لیتر در نظر گرفته شده و قیمت بنزین آزاد نیز افزایش
خواهد داشت.
همراه
شرکت ارتباطات سیار ایران از برنامه افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی از دو محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و سود انباشته خبر داد
ذوب آهن
"ذوب" در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات مبلغ 535.3 میلیارد تومان
درآمد داشته که نسبت به مد
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- فندک های که باگاز برای  روشن کردن اجاق گاز لوله بلند استفده میشود  که شایعه است که چینی است – بعدازمدتی ازکار می افتد مغازه دارها بیان میکردند که گاز ایران  خوب فیلترینگ نشده است یعنی خلوص صدرصد ندارد- اشغال دارد خوب تصفیه نشده است- امااگرشما یکبریت به سران بزنید وکازراهم  باز کرده باشید مشتعل میشود وزمانی که گاز ازاطراف سوراخ خارج میشود یعنی سوراخ نازک سرگاز اشغال گرفته است  باچوب کبریت ویا سوزن س
اخیرا کلیپی رو توی یه کانال دیدم که خیلی متاثر شدم، متاثر که چرا انسان های شریفی مثل سردار صیّاد شیرازی و خیلی از شهدا در اوج گمنامی هستن از اونور خودم و خیلی از جوون ها و نوجوون ها، شجره نامه خیلی از افراد مشهور دنیا رو می دونیم از بازیگرش گرفته تا فوتبالیست و خواننده و رقّاص حتّی آمار دوست دختر و دوست پسراشون هم داریم امّا نوبت به شهدا که می رسه، ریپ می زنیم و از بیان هر حرفی عاجز می شیم. قطعا انتقاد جدّی به مسئولای فرهنگی و سران کشوری وجود
امروز شنیدم که ترامپ بدونه اجازه وارد افغانستان شد
و در مقابل سربازانش سان دید...

این بار برخلاف سفر دوره قبلش به عراق یک فرق داشت...
اینکه رئیس جمهور افغانستان هم حضور داشت...البته با دستانِ بسته به ادب و تواضع...

چقدر غمناک و حقارت آمیز ...

یادم آمد ما هم از این خاطرات کم نداشتیم...
زمانی که حتی به این حضور سرزده افتخار می کردیم...

معروف ترینش حضور سران متفقین در تهران...و حقارت شاه...
چقدر غم انگیز بود... شاید حال خوده شاه هم از خودش بهم بخورد ا
درباره رشد صنعت جاسوسی | رقابتی سخت در سرقت اسرار و اطلاعات رقبای سیاسی

۲۱ نوامبر ۱۹۹۰ میلادی اعلامیه پایان جنگ سرد به امضای سران ۲ ابرقدرت مطرح آن زمان یعنی شوروی و آمریکا رسید به طوری که پس از این واقعه تا فروپاشی شوروی، جنگ سرد میان  این ۲ ابرقدرت در جریان بود. جنگ سرد به عنوان اصطلاحی جدید از اوایل دهه ۱۹۵۰ وارد دایره‌المعارف دنیای سیاست شد؛ نزاعی که برای گسترش نفوذ سیاسی و اقتصادی میان ۲ ابرقدرت آغاز شد و برخلاف دیگر جنگ‌ها، گلوله‌ا
ساواک در اوین واقعا فعال بود. در هر شب و روز یکی-دو نفر از بچه ها را برای سوال و جواب می بردند، بعضی حرف می زدند و از داخل بند خبر می دادند. مسعود رجوی از جمله کسانی بود که او را خیلی می بردند، تحلیل و جزوه و کتاب در اختیارش می گذاشتند تا بخواند. او حتی جزوه تغییر مواضع ایدئولوژیک مرتدین را در همان جا خوانده بود. منتهی هر وقت بر می گشت نمی گفت که در بازجویی بوده است. می گفت من بهداری بودم و چند تا قرص هم نشان می داد و می گفت: سر درد دارم! فقط سران سازم

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبدالمطلبغزل۱
توده ای از مرغ های آسمانی شد عیانسنگ بر منقار دارند، جای شمشیر و سنان
داشت در سر ابرهه، تخریب خانه، کعبه رامی کند الله حفظش، از شیاطین بی امان
هر که با یزدان در افتد، می شود خوار و ذلیلچون که عالم در ید و فرمان حق دارد توان
می کنند پرتاب هر یک،سنگ ریزه بر عدوکشته می گردند فیلان ،در پی ضربی چنان
می کنند غارت، اموال بنی هاشم به زوراشتران را می ربایند از قبایل بی گمان
می کند درخواست، عبدالمطلب جد
تحلیل فاندامنتال بازار فارکس:
چهارشنبه 29 می 2019
سهام آسیا با تنش های تجاری مداوم، تحت فشار است.
معامله پایین پوندانگلیس/دلارآمریکا با توجه به ادامه بی ثباتی سیاسی انگلیس و برکسیت.
انتظار می رود که بانک کانادا امروز نشست خود را برگزار کند.
سهام آسیا شبانه با توجه به تداوم تنش های تجاری آمریکا-چین، تحت فشار قرار گرفت. دیروز چین تهدید کرد که از صادرات کمیاب زمینی استفاده خواهد کرد، ماده خامی که چین در عرضه جهانی درآن چیره است و از آن به عنوان اهر

انقد بدم میاد از این مرده خوری صدا و سیما!
کم مونده بر طبل شادانه بکوب بذاره برای تهییج مردم!
الان مردمی که میخوان بیان تظاهرات خیلی خوشحالن؟! مجبورن! مجبور!
پس انقد رو اعصاب مردم نرو با این آهنگ هات! اسم تظاهراتش هم روشه؛ «صف بندی با اغتشاش گران»، نه «خفه کردن هر صدای اعتراضی که بلند شد»
از قضا از این فرصت اعتراض صلح آمیز باید استفاده هم کرد برای حرف زدن و نشون دادن اعتراض، صدا و سیما هم باید پوشش بده.
زهی خیال باطل که پوشش بده!!

گزارش هاشم ک

انقد بدم میاد از این مرده خوری صدا و سیما!
کم مونده بر طبل شادانه بکوب بذاره برای تهییج مردم!
الان مردمی که میخوان بیان تظاهرات خیلی خوشحالن؟! مجبورن! مجبور!
پس انقد رو اعصاب مردم نرو با این آهنگ هات! اسم تظاهراتش هم روشه؛ «صف بندی با اغتشاش گران»، نه «خفه کردن هر صدای اعتراضی که بلند شد»
از قضا از این فرصت اعتراض صلح آمیز باید استفاده هم کرد برای حرف زدن و نشون دادن اعتراض، صدا و سیما هم باید پوشش بده.
زهی خیال باطل که پوشش بده!!

گزارش هاشم ک
 ارتش‌ سرخ‌ شوروی، به‌رغم‌ مقاومت‌های‌ سرسختانه‌ قوای‌ آلمانی‌ در سایر نقاط‌ شوروی، به‌ پیشروی‌ ادامه‌ داد و توانست‌ همه‌ سرزمین‌های‌ تصرف‌ شده‌ را پس‌ بگیرد. بدین‌ ترتیب‌ در اوایل سال‌ ۱۹۴۳، دولت‌های‌ محور، ابتکار عمل‌ را در کلیه‌ جبهه‌ها از دست‌ داده‌ بودند.
پس‌از گردهمایی‌ سران‌ انگلیس ‌و آمریکا و شوروی‌ در اجلاس‌ تهران‌ (۲۸ نوامبر ـ اول‌ دسامبر ۱۹۴۳)، آمریکا و انگلیس‌ مشغول‌ تدارک‌ حمله‌ای‌ شدند که‌ بزرگ‌ت

با سلام خدمت کاربران گرامی: درحدود 4 سال قبل،انگیزه متعددی همچون معرفی جقرافیای ناشناخه و بکر منطقه پاپی رفع ابهامات در خصوص تبار و اصالت،تحلیل موانع توسه، خصایص فرهنگی و بومی،نوستالژیهای بزرگان و سران که سرشار از تجربه و پند هستند و... بنده بر آن داشت که به فکر جمع اوری مطالب و تآلیف کتاب بیافتم؛ تا اینکه خداوند منان یاری ام نمود و با کمک خانواده ام و مردمان ایل عزیزم توانستم در اوایل سال 99 دوجلد کتاب تحت عناوین...

ادامه مطلب
امروز 9 دی  مصادف است با سالروز حضور عاشورایی مردم حماسه ساز و ولایتمدار ایران اسلامی در راهپیمایی 9 دی ماه 1388 که نقطه عطفی در تاریخ انقلاب و برگ زریّن دیگری در افتخارات مردم ایران محسوب می شود.
حماسه 9 دی ، نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده اند و با صدای رسا اعلام کردند که اگر دشمن در برابر دین آنها بایستد در برابرتمام دنیای آنها خواهند ایستاد.
روز نهم دی ماه در تاریخ انقلاب اسلا
توجه ترجمه این مقاله در ترنسلیت انجام شده که ممکن است کمی اشکال داشته باشد.
برای اجلاس سران برنامه نویس Google for Games به ما بپیوندیدماه گذشته ، برگزارکنندگان کنفرانس بازی ها (GDC) تصمیم دشوار برای به تعویق انداختن این کنفرانس گرفتند. ما این تصمیم را درک می کنیم ، زیرا ما باید اولویت بندی سلامت و ایمنی جامعه خود را داشته باشیم. GDC یکی از زمان های پیش بینی شده سال ما برای ارتباط با صنعت بازی است. اگرچه ما امسال اخبار را به صورت حضوری منتقل نخواهیم کرد
مشهد-ایرنا- رئیس اتحادیه صنف آهن‌آلات و صنایع پروفیل مشهد گفت: قیمت آهن در این شهرستان طی هفته جاری برای هر شاخه آهن به میزان ۲۰۰ هزار ریال کاهش یافت.
محمد طیرانی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا هرگونه افزایش نرخ آهن‌آلات ساختمانی را در پی اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین در بازار مشهد تکذیب و بیان کرد: افزایش بهای بنزین هیچ تاثیری بر نرخ آهن نداشته است.
وی ادامه داد: هم‌اینک قیمت آهن‌آلات در مشهد در مقایسه با هفته پیش که اجرای طرح سهم
 این دو روز که سردار سلیمانی مورد اصابت حمله تروریستی قرار گرفته تو فضای مجازی بین مردم نظرها خیلی متفاوته. من فکر میکنم حمله ی تروریستی و خشونت فی ذاته بد هست و تو این قسمتش سوای اینکه مورد هدف چه شخصی باشه یا توسط چه شخصی صورت گرفته باشه این کار نادرسته.
با شرمندگی باید بگم اونقدرها برام حس غرور ملی باقی نمونده، اصلا اینطور نیست که فکر کنم با اینکار از طرف یه کشور دیگه مورد تحقیر قرار گرفته ام و بخاطر میهنم ناراحت بشم،  یعنی حقیتش را بگم ای
جناب آقای دکتر روحانی عزیز، همسران تمامی رهبران دنیا فعال هستند. هر هفته مصاحبه دارند. کارهای اجتماعی و اقتصادی شان رسانه ای هست. آقای احمدی نژاد همسرش سالی دو بار در رسانه ظاهر نشد. در حالی که حداقل باید ماهی یک بار اخبار و مصاحبه هایش و کارهایش منتشر میشد. این در عالی ترین سطوح کشور به وفور دیده می شود. ما کی همسر علی لاریجانی ، حسن روحانی ، احمدی نژاد ، حتی خود آقای سید محمد خاتمی را در رسانه به واسطه کار و مصاحبه و سخنرانی دیده ایم. این یک اش
خبرهایی در جریان است که از واگذاری هپکو،  واگن پارس و آذرآب به  مپنا خبرمیدهد ... وزیر صنعت، معدن و تجارت ضمن اعلام موافقت خود با واگذاری شرکتهای آذرآب و واگن پارس به شرکت  مپنا از لزوم انتخاب هرچه سریعتر مدیرعامل شرکتهای آذرآب و هپکو خبر داد. 
رحمانی به مصوبه پرداخت ۹۰ میلیارد تومان تسهیلات به هپکو اشاره کرد و گفت: تاکنون ۳۰ میلیارد تومان از این تسهیلات پرداخت شده و با توجه به پابرجا بودن این مصوبه، در جلسه آینده روند اجرا و پرداخت تسهیلات
من و شما تنها کاری که باید برای پیشگیری این ویروس ضعیف که خود به خود بزرگش میکنیم و این عامل باعث رشت 
بیشتر در اطراف ما میشود. من از شما دوستان خواهش میکنم جدا از اینکه یه سری نکات بهداشت رو رعایت کنیم 
انقدر سخت نگیریم.وقتی سخت میگیریم باور داشته باشیم که هرچی به چیزی فکر کنیم دقیقا اون بلا سرمون میاد
پس فکرمون رو آزاد کنیم و دنبال زندگی آمیانه و هرروزمون باشیم.من یه مثال میزنم براتون شاید بد نباشه شما هم بشنوید
چرا تا بحال اخباری یا خبری از
مذاکرات یوونتوس و منچسترسیتی بر سر ژائو کانسلو همچنان به بن بست خورده است. 

به گزارش جانلوکا دی مارتزیو ، در مورد ژائو کانسلو ،
داستان کمی پیچیده شده است. منچسترسیتی همچنان اصرار دارد که در ازای
انتقال ، دنیلو را هم به تورین بفرستد اما تا این لحظه یوونتوس رضایت نداده و
تنها ۶۰ میلیون یورو پول نقد می خواهد.

لازم به ذکر است که رومئو آگرستی ،
خبرنگار نزدیک به باشگاه یوونتوس تاکید می کند دلیل فروش کانسلو به هیچ وجه
مالی نیست، بلکه سران بیان
تبلیغ محدود به مکان و زمان خاصّ ی نیست، مرز و بوم ندارد. رسول اکرم صلی الله علیه وآله به سران کشورهای یمن، حبشه،روم، ایران و یمامه دعوتنامه نوشتند و امام خمینی قدس سره نیز به رهبر بزرگترین قدرت های مارکسیستی نامه دعوت نوشتند.در تاریخ می خوانیم: کشور تانزانیا و زنگبار در آفریقا از طریق تجّار فارس که با کشتی به آنجا سفر کرده بودند مسلمانشدند.در قرن یازدهم در جنگی که اتفاق افتاد یک عالم مسلمان اسیر شد، او را به روم بردند و این فقیه با تبلیغ خود
سحرگاه یکشنبه ۲۱ بهمن ۱۳۵۲ عراق حمله گسترده‌ای را با نیت اشغال خوزستان آغاز کرد. لشگر عراق با صدها تانک روسی پیشرفته و چندین نفربر زرهی توانستند به مرز ایران تعرض کرده و قسمتی از خاک ایران را تصرف کنند...
بلافاصله جلسه فوق‌العاده‌ای میان سران ارتش و دولت برگزار شد. لشگر زرهی نیروی زمینی ارتش شاهنشاهی از اهواز وارد عمل شد و نیروهای عراقی را تار و مار میکند. واکنش ایران نسبت به تجاوز عراق چنان سریع بود که ساعت ۹ صبح نماینده عراق در سازمان ملل
پس از آنکه میلان موفق به جذب دنی سبایوس بخاطر دستمزد بالای این بازیکن نشد روسونری برای تقویت خط میانی خود به فکر جذب آنخل کوریا هافبک آرژانتینی اتلتیکو مادرید افتاد.
به گزارش دی‌مارتزیو، میلان صد در صد علاقه دارد تا کوریا را جذب کند اما سران دو باشگاه بر سر رقم انتفال با هم اختلاف نظر دارند و به همین دلیل مدیربرنامه‌های این هافبک 24 ساله امروز راهی ایتالیا شده تا با بوبان و مالدینی در میلان دیدار کند و بر سر رقم انتقال این بازیکن با هم گفتگ
انقلاب پوچی‌ها
قضیه انقلاب فرق کردهدف گم شده در جایی پَرتمردم نمی‌خواهند این تغییر راعاملانشان میشوند از جامعه طرد
×××
صدای صفوف دعا نیستهمه به دار مجازات آویخته شده‌اندهمه به جرم مشترک آن بالابه مُشتی احمقِ رجز‌خوان تبدیل شده‌اند
×××
گویند: خدااا به داد ما خواهد رسیداو عادل بی بَدیل جهان ما‌ستاگر او عادل است حکم شما میشود اعداماما قبلش نثارِ صورتشان پاست
×××
بمانید و دعا کنید که ناجی برگرددقصد ما اغتشاش و شورش نیستاگر شما داشتید حق
رهپویان هدایت: لغت طاغوت که جمع آن طواغیت است به کسی اشاره دارد که در شرّ و معصیت
زیاده روی بسیار کرده و حدود الهی را زیر پا گذاشته است. واژۀ طاغوت هشت بار در
قرآن کریم آمده و پیروی از آن در مقابل با عبادت خدا عنوان شده است. بنابر نظر دین
پژوهان افرادی چون کاهنان، سردمداران فرقه ها و شیطان  از مصادیق طاغوت
محسوب می شوند و از این رو واضح است که تبعیت از آنان پذیرش طاغوت محسوب می گردد.

قرآن کریم در مذمت تابعان طاغوت می فرماید:

قُلْ هَلْ أُنَبِّ
ولادت حضرت عیسی

حضرت عیسی بن مریم(ع) پیامبر بزرگ الهی و اولوالعزم، در روز 25 دسامبر سال اول میلادی، 622 سال قبل از هجرت پیامبر بزرگ اسلام(ص)، در بیت لحم واقع در سرزمین فلسطین به دنیا آمد. با این حال تاریخ تولد حضرت عیسی(ع) دقیق نیست و در قرن ششم قبل از هجرت، روز 25 دسامبر به عنوان عید میلاد مسیح(ع) برگزیده شد، درصورتی که تاریخ‏نویسان، معتقدند تولد ایشان 4 یا 6 سال قبل از آن بوده است. حضرت عیسی(ع) به فرمان خداوند، به گونه‏ای اعجازآمیز از مادری باکر

راست دست باشی و خصومت دشمن چپ دستت کنه میشی خاص...
فیدل کاسترو رهبر انقلاب کوبا سال 65 در حاشیه اجلاس سران عدم تعهد مقام معظم
رهبری و رئیس جمهور وقت را دیدار می کند.
به همدیگر که می ‌رسند. کاسترو می‌ خواهد دست بدهد، اما با تعجب می ‌بیند که آقای
خامنه ‌ای به جای دست راست، دست چپ را جلو آورده‌ اند.
کاسترو با دست چپ دست می‌ دهد و در حالی‌که هنوز دست آقای خامنه ‌ای را در
دست دارد، سؤال می‌ کند: علت اینکه شما با دست چپ دست دادید چیست؟
آقای خامنه
نورنبرگ ، شهر کوچکی بود با یک قلعه در بالا و یک پل در وسط و چند کلیسای زیبا و یک بازار اصلی. بالا شهر کلیسای کاتولیک خودش را داشت و پایین شهر کلیسای پروتستان خودش. ان وسط مسط ها هم روزگاری کنیسه یهودیان بوده، که اکنون نیست. سالهای سال پیش مسیحیان یهودیان را ازار می دهند و کنیسه را اتش می زنند و صدها یهودی را در بازار اصلی سر می برند. سال های سال که می گویم قرن هفت و هشت میلادی ست ، که یعنی المانی ها از همان موقع با یهودیان سر سازگاری نداشته اند. 
ن
حضرت امام خامنه‌ای مدظله‌العالی در دیدار اقشار مختلف مردم که پس از پایان مذاکرات هسته‌ای بود در پاسخ به زیاده‌گویی سران رژیم صهیونیستی فرمودند: «بعد از اتمام این مذاکراتِ هسته‌ای، شنیدم صهیونیست‌ها گفتند فعلاً با این مذاکراتی که شد، تا ۲۵ سال از دغدغه‌ی ایران آسوده‌ایم؛ بعد از ۲۵ سال فکرش را می‌کنیم. بنده در جواب عرض می‌کنم اوّلاً شما ۲۵ سال آینده را نخواهید دید. ان‌شاءالله تا ۲۵ سال دیگر، به توفیق الهی و به فضل الهی چیزی به نام رژی
ژانر فیلم : اکشن | کمدی | هیجان انگیز
امتیاز فیلم :
رده سنی :

ژانر فیلم : اکشن | کمدی | هیجان انگیز
امتیاز فیلم :
رده سنی :

کارگردان : Vinayak V.V.
نویسنده : Vinayak V.V.
بازیگران : Ananth, N.T. Rama Rao Jr., Nayanthara, Sheela Kaur
محصول کشور :
تاریخ اکران :
زمان فیلم : 
زبان فیلم :

خلاصه داستان : بعد از اینکه کاستوری فرزند دیگری متولد نشده ، مادر شوهرش ، با کمک یک پرستار ، کودک مرده را با یکی از د
231

مثل آقای طباطبایی در واقع کم است، نه تنها از نظر علمی.

دارای شرح صدر و عظمت بودند و ما هم هرگز این ‌طور نیستیم که یک کمونیست و کافری بیاید، ما مدام تحمّل کنیم.

ایشان می‌فرمودند که تابستانی من در «دَرَکه» بودم، آن روز بحبوحه کمونیستی و کفر بود، یکی از آن سران کفر و الحاد که منکر همه چیز بود، هشت ساعت مرحوم آقای طباطبایی از صبح تا غروب روزهای تابستان نشست و نشست، همین شخص کافر فردا در یکی از خیابانهای تهران هم کیش خود را دید گفت: طباطبا
گذشته سیاه سازمان مجاهدین خلق که با خیانتهای متعدد مسعود رجوی جلوه بیشتری می گیرد حاکی از فریب و دروغ سران آن و بخصوص رجوی دجال می باشد که با خیانت به همسنگرهایش آغاز شد و با جنایت های بیشمار توسط سران خائنش در حق خلق همچنان ادامه دارد .مسعود رجوی خائن در سالهای قبل از پیروزی انقلاب و هم زمان با لو دادن سرکردگان سازمان مجاهدین خلق که نهایتا منجر به اعدام همه آنها به غیر از خود او گردید ، با پیروزی انقلاب و آزادی زندانیان سیاسی توانست از زندان
قبور باستانی اجداد هفت برادر کلهر _ هفت طایفه اصیل کلهر [1_طایفه گیلانی کلهر 2_ طایفه حاجی زاده گان کلهر 3_ طایفه منصوری کلهر 4_ طایفه زینلخانی کلهر 5_ طایفه کاظم خانی کلهر 6_ طایفه قوچمی کلهر 7_ طایفه آجودانی کلهر ( روستای لرینی و کله جوبی اسلام آباد ) ] 
___________________________________________________________________________________________________________

تصویر محمود پاشا خان ایلخانی # سردار مظفر # ایلخان و حکمران مقتدر کرمانشاهان و ایل بزرگ کلهر 1217 هجری شمسی _ نوه حاج منوچهر خان بیگلربیگی

پیش‌تر در مطلبی با عنوان «سران فتنه در عصر امام رضا (علیه‌السلام) چه کسانی بودند و چه انگیزه‌ای داشتند؟» ذکر شد که پس از شهادت امام کاظم (علیه‌السلام)، برخی از وکلای حضرت، برای تصاحب اموالی که دستشان بود، با سوءاستفاده از آموزه‌های مهدویت، مدعی شدند امام کاظم به شهادت نرسیده، بلکه ایشان همان مهدی موعود است که غایب گشته.
آنان انحرافی بزرگ در تشیع ایجاد نمودند و فرقه‌ای به‌نام «واقفه» تأسیس کردند. آنان امامت امام رضا را منکر بودند و برا

طبق آنچه اهالی قدیمی شمیران می گویند، قصران به ۲ بسرنوشت شوم دچار کردن شاخه می شد که قصبه خارج از کوه های قصران، اوین نام گرفته حیات. «احمد مبنا حسین ابو عباس اذونی» شیخ ارشد قرن پنجم از اهالی روستای اوین حیات که معمولاً به ری عروج می کرد و مورد احترام اهالی آن استراحت می گرفت و داخل حال تبادل علم از ری بوسیله اوین حیات. «ارباب مهدی اعرابی»، شورایار خیابان کوچک اوین درباره معیشت اهالی روستای اوین می گوید: «شمیران همه اش دهکده بود و اهالی روس
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم
«یَحْسَبُونَ کُلَّ صَیْحَهٍ عَلَیْهِمْ ۚ هُمُ الْعَدُوُّ فَاحْذَرْهُمْ ۚ قَاتَلَهُمُ اللَّهُ ۖ أَنَّیٰ یُؤْفَکُونَ »
حادثه‌ای که اتّفاق افتاد و استکبار عالمی به سرکردگیِ سران آمریکا اوجِ ضعف و انفعالِ خودشان را نشان داد و جمعیّتی که به عنوان نیروهای آزادی‌خواه پاسدارِ ارزش‌ها، مرزها و شرفِ جامعه‌ی اسلامی و منطقه به حساب می‌آید، این جمع را به عنوان تروریست خواندند، غافل از اینکه نتوان
پرده اول : بنزین گران می شود
پرده دوم : همه مردم شاکی از این وضع به داخل خیابون میاند و معترض به این وضع
پرده سوم : معلوم نیست چه خبر اشرارند یا دولتی ها که هر کدام یک جا را اتیش میزنند و به پای مردم ثبت می کنند
پرده چهارم : صحنه های اعجاب انگیز که هر موقع اعتراض مردم از تلویزیون می بینیم که یه عده قران اتیش میزنند و اموال عمومی را خراب می کنند (اقا من فهمیدم این اشرار مغز ندارند جون میدونند وقتی به دین و مذهب مردم توهین بشد دو دستگی میشد چرا باز ای

پیش‌تر در مطلبی با عنوان «سران فتنه در عصر امام رضا (علیه‌السلام) چه کسانی بودند و چه انگیزه‌ای داشتند؟» ذکر شد که پس از شهادت امام کاظم (علیه‌السلام)، برخی از وکلای حضرت، برای تصاحب اموالی که دستشان بود، با سوءاستفاده از آموزه‌های مهدویت، مدعی شدند امام کاظم به شهادت نرسیده، بلکه ایشان همان مهدی موعود است که غایب گشته.
آنان انحرافی بزرگ در تشیع ایجاد نمودند و فرقه‌ای به‌نام «واقفه» تأسیس کردند. آنان امامت امام رضا را منکر بودند و برا

این روزها هند، کربلای مسلمین است. هندوهای افراطی به جان مسلمانان بی دفاع افتاده و مشغول نسل کشی هستند. لابد فیلم های مربوط به شکنجه و یا زنده به گور کردن زنان و کودکان مسلمان توسط مهاجمین هندو را در شبکه های مجازی دیده اید.
تمام مدعیان حقوق بشر و داعیه داران شرافت و انسانیت امروز در مقابل مظلومیت این مردم مسئول هستند. از سازمان ملل تا کنفراس سران اسلامی و ... هر کس که در مقابل ظلم سکوت کند در قبح آن سهیم است. اخبار هند را وسط بلبشوی کرونا به حک
در مورد مسئله‌ی بنزین،
دولت که جیب خودش را می‌بیند. سران دو قوه‌ی دیگر هم به دولت و کارشناسی‌هایش (!) اعتماد کرده‌اند. نمی‌دانم. شاید خودشان هم خواستار این افزایش قیمت باشند. رهبری هم که امروز حمایت خود را از این تصمیم اعلام کرد و گفت باید اجرا بشود. مجلس را هم که ما می‌شناسیم! و می‌دانیم طرح دو فوریتی مقابله با گرانی بنزینش را رئیس مجلس به کجا خواهد رساند!
می‌بینید؟ مردم کسی را ندارند! چه می‌توان کرد؟ اگر اعتراض نکنیم که آقای رئیس جمهور م

تصویر محمود پاشا خان ایلخانی # سردار مظفر # ایلخان و حکمران مقتدر کرمانشاهان و ایل بزرگ کلهر 1217 هجری شمسی _ نوه حاج منوچهر خان بیگلربیگ

تصویر محمود پاشا خان ایلخانی # سردار مظفر # ایلخان و حکمران مقتدر کرمانشاهان و ایل بزرگ کلهر 1217 هجری شمسی _ نوه حاج منوچهر خان بیگلربیگ
به نام خدای شنهای طبس

دانلود کلیپ مربوطه:
http://roshangari.ir/files/videos/org/12378/1398/10/1161336364538.mp4
https://hw6.cdn.asset.aparat.com/aparat-video/ef57aaa28b2935d6e03c569b80fac76d18586486-360p__87329.mp4
بیانات رهبر انقلاب در دیدار با دانش‌آموزان و دانشجویان در سال ۸۹:من به شما عرض کنم؛ چند سالی که بگذرد، آن وقت قلمهای بسته شده‌ی آگاهان بین‌المللی روان خواهد شد، باز خواهد شد، خواهند نوشت. ممکن است من آن روز نباشم، اما شماها هستید؛ خواهید شنید، خواهید خواند که چه توطئه‌ی بزرگی پشت فتنه‌ی سال ۸۸ بود. این
نام ها: بازی پول
محصول: 2019 کره جنوبی از شبکه tvN
ژانر: تجارت | درام
تاریخ پخش: 25 دی 1398 – Jan 15, 2020
قسمت ها: 16 
روزهای پخش: چهارشنبه و پنج شنبه ها
مدت زمان: 60 دقیقه
وضعیت: در حال پخش جایگزین دفتر خاطرات روانی
بازیگران:
Ko Soo – Lee Sung-Min – Shim Eun-Kyung

خلاصه داستان: بانکی که دولت کره در آن سهام زیادی دارد در آستانه ورشکستگی است و سران کشور دچار نگرانی رخ دادن اتفاقی مشابه بحران مالی سال 1997 هستند از این رو اعضای کمیسیون خدمات مالی در تلاشند تا چنین اتفاقی رخ

تصویر محمود پاشا خان ایلخانی # سردار مظفر # ایلخان و حکمران مقتدر کرمانشاهان و ایل بزرگ کلهر 1217 هجری شمسی _ فرزند محمدخان سالار سلطان و
  چند کلمه ای هم به دولت می گوییم مقام معظم رهبری بارها از ما خواسته مطالبه گر باشید وحقتون رو از مسولین مطالبه کنیدحالا این استان افراد بزرگ و سیاست مدار و همچنین نظامی کم ندارد چندید سال است که هم استاندار غیر بومی و هم فرماندهان نظامی و انتظامی و سپاه غیر بومی به این استان می آیند و هیچ کار مفیدی برای این استان انجام نمی دهند و دنبال ارتقاء پست در استان های دیگر هستند اگر بومی باشد برای اصالت خود زحمت میکشد . 40 سال از نقلاب مقدس جمهوری اسلا

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها